Trailers / 2024 Nationcraft 8.5×20 Aluminum Cargo Trailer 013431
SOLD
This one is sold, but check out these other trailers!
TJ's Trailers, Inc. 36
Cargo Trailer
$13,999Price
Quick Specs
| Location: | 36 |
| Stock Number: | 013431 |
| Trailer Type: | Cargo Trailer |
| Length x Width: | 20' 240" x 8.50' 102" |
| Axles: | 2 |
| Condition: | New |
Dimensions & Capacity
| Axles: | 2 |
| Length: | 20' 240" |
| Width: | 8.50' 102" |
Additional Information
| VIN: | 7PVBC2026SD013431 |
| Stock Number: | 013431 |
| Year: | 2024 |
| Make: | nationcraft |