4900 Wendell Blvd.
Wendell, North Carolina 27591

(919) 899-7999
best_daniel
| VIN: | 5R8BU1821TM141447 |
|---|---|
| Year: | 2026 |
| Make: | maxxd |
| Model: | 83X18 10K TANDEM AXLE UTILITY TRAILER- U4X |
| Length: | 18' or 216" |
| Width: | 6' or 83" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 9990 lbs |
| GAWR: | 5200 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | BLACK |
| Location: | 7062 |
| Stock #: | 141447 |
2 5/16' ADJUSTABLE COUPLER 7K DROP-LEG JACK 5' CHANNEL WRAP TONGUE 2X3X3/16' ANGLE FRAME 2X3X3/16' ANGLE CROSSMEMBERS 2' SQ TUBE TOP RAILS 1' DOVETAIL/4' EQUIPMENT SPRING GATE 2-5.2K BRAKE AXLES SLIPPER SPRING SUSPENSION ST225/75R15 D RADIAL TIRES DOUBLE BROKE DIAMOND PLATE FENDERS 2X8 TREATED WOOD FLOOR FLUSHMOUNT LED'S/STANDARD WIRING