4900 Wendell Blvd.
Wendell, North Carolina 27591

(919) 899-7999
best_daniel
| VIN: | 5R8BR1429TM135323 |
|---|---|
| Year: | 2026 |
| Model: | 83X14 BUMPER PULL ROLL OFF DUMP TRAILER ROX8314 |
| Length: | 14' or 168" |
| Width: | 6' or 83" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 14000 lbs |
| GAWR: | 7000 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | BLACK |
| Location: | 7062 |
| Stock #: | 135323 |
2-5/16" ADJUSTABLE COUPLER 10K DROP LEG JACK I BEAM TONGUE WITH TOOLBOX 8"X10LB I BEAM FRAME WITH 6X20 HOIST 2-ELECTRIC BRAKE AXLES SLIPPER SPRING SUSPENSION DOUBLE BROKE DIAMOND PLATE FRNDERS FLUSH MOUNT LED AND SEALED WIRING HARNESS BLACK WIRELESS REMOVE AGM GROUP 31 BATTERY SPARE MOUNT