4900 Wendell Blvd.
Wendell, North Carolina 27591

(919) 899-7999
best_daniel
| VIN: | 5R8BC222XTM132733 |
|---|---|
| Year: | 2026 |
| Model: | 102x22 POWER TILT DECKOVER EQUIPMENT TRAILER T8X10222 |
| Length: | 22' or 264" |
| Width: | 8' or 102" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 16000 lbs |
| GAWR: | 8000 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | GRAY |
| Location: | 7062 |
| Stock #: | 132733 |
2-5/16" ADJUSTABLE COUPLER 8" CHANNEL WRAPPED TONGUE WITH TOOLBOX 6X2-1/4" TUBE FRAME 3" CHANNEL AND 12" CENTERS STAKE POCKETS WITH RUB RAIL NO STATIONARY DUAL 8K ELECTRIC BRAKE AXLES TORSION SPRING SUSPENSION 215/75r17.5 LR H RADIAL TIRES DOBLE BROKE DIAMOND PLATE FENDERS 2X8 TREATED WOOD FLOOR