4900 Wendell Blvd.
Wendell, North Carolina 27591

(919) 899-7999
best_daniel
| VIN: | 53FBE0618TF106997 |
|---|---|
| Year: | 2026 |
| Make: | Covered Wagon |
| Model: | 4x6 Single Axle Enclosed Trailer |
| Length: | 6' or 72" |
| Width: | 4' or 48" |
| Axles: | 1 |
| GVWR: | 2000 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | Charcoal Grey |
| Location: | 7062 |
| Stock #: | 106997 |
16 inch OC Floor Cross Members Powder coated siding 2k Jack 1 and 1.5 inch tubing roof members Semi Screwless Exterior 46 inch interior height 3/4 inch Stabledeck floor and 3/8 inch Stabledeck walls 11 ga 3 inch steel main tube 1 piece roof 2ft v nose with 24inch ATP stone guard 2k straight axle ST185 13" radial tires 4 way flat plug Cobra lined rear hoop and tongue