4900 Wendell Blvd.
Wendell, North Carolina 27591

(919) 899-7999
best_daniel
| VIN: | 4YNBN2024SC105464 |
|---|---|
| Year: | 2026 |
| Make: | Anderson |
| Model: | 82X20 STEEL DECK CAR HAULER 10K GVRW |
| Length: | 20' or 240" |
| Width: | 6' or 82" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 9990 lbs |
| GAWR: | 5200 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | BLACK |
| Location: | 7062 |
| Stock #: | 105464 |
2-5/16" ADJUSTABLE COUPLER TOP WIND JACK 5" CHANNEL WRAPPED TONGUE 2X5X3/16" TUBE FRAME 3" CHANNEL CROSS MEMBERS WITH 16" CENTERS 9X72" DIAMOND PLATE FENDERS WITH STEPS 5' PULL OUT RAMPS 11 GA DIAMOND PLATE DECKING LED LIGHTS POWDERCOAT PAINT