4900 Wendell Blvd.
Wendell, North Carolina 27591

(919) 899-7999
best_daniel
| VIN: | 4YNBN2028TC106182 |
|---|---|
| Year: | 2026 |
| Model: | 82x20 LSTX HD TANDEM AXLE LANDSCAPE TRAILER 2' MESH |
| Length: | 20' or 240" |
| Width: | 6' or 82" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 9995 lbs |
| GAWR: | 5200 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | GRAY |
| Location: | 7062 |
| Stock #: | 106182 |
9950 GVRW 5200LB AXLES 2-5/16" ADJUSTABLE COUPLER 7K DROP LEG JACK 5" CHANNEL WRAPPED TONGUE 4X3X1/4" ANGLE FRAME 3X2X3/16" ANGLE CROSS MEMBERS WITH 24" CENTERS 2X3" TOP RAIL 11 GA. TUBING WITH SPARE MOUNT 2X2X1/8" ANGLE UPRIGHTS 9X72" FENDERS 225/75R15 D RANGE TIRES/WHEELS LED LIGHTS 7 WAY RV PLUG POWDERCOAT PAINT 4' HD REAR GATE