4900 Wendell Blvd.
Wendell, North Carolina 27591

(919) 899-7999
best_daniel
| VIN: | 4YNBN202XTC105910 |
|---|---|
| Year: | 2026 |
| Make: | Anderson |
| Model: | 82X20 EQUIPMENT TRAILER WITH STANDARD RAMPS 16K GVRW |
| Length: | 20' or 240" |
| Width: | 7' or 84" |
| GVWR: | 16000 lbs |
| GAWR: | 8000 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | GRAY |
| Location: | 7062 |
| Stock #: | 105910 |
82" WIDE BETWEEN FENDERS 2/16" ADJUSTABLE BOLT ON COUPLER SAFETY CHAINS 10 BOLT ON SIDE WIND, DROP LEG JACK 6" CHANNEL FRAME (8" ON 22' +) 9X72" DIAMOND PLATE FENDERS WITH STEPS ELECTRIC BRAKE AXLES MULTI-LEAF SPRING SUSPENSION 235/80R16 LOAD RANGE E TIRES 2" PRESSURE TREATED PINE DECK POWDER COATED PAINT RAMPS- 5' RUNNER STLYE FOLD DOWN W/ LOCKABLE RAMP BARS