4900 Wendell Blvd.
Wendell, North Carolina 27591

(919) 899-7999
best_daniel
| VIN: | 4YNBN1620TC105688 |
|---|---|
| Year: | 2026 |
| Model: | 82X16 5T LOW HAUL EQUIPMENT TRAILER |
| Length: | 16' or 192" |
| Width: | 6' or 82" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 9990 lbs |
| GAWR: | 5200 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | GRAY |
| Location: | 7062 |
| Stock #: | 105688 |
9950 GVRW 2-5/16" ADJUSTABLE COUPLER 7K TOP WIND JACK 6" WRAPPED CHANNEL TONGUE 3" CHANNEL CROSS MEMBERS 3" CHANNEL CROSSMEMBERS ON 16" CENTERS 9X72" DIAMOND PLATE FENDERS DUAL 5200LB DROP BRAKE AXLES 225/75R15 LR D TIRES/WHEELS LED LIGHTS POWDERCOAT PAINT 5' KNIFE EDGE WOOD COVERED FOLD DOWN, SPRING ASSIST RAMPS