4900 Wendell Blvd.
Wendell, North Carolina 27591

(919) 899-7999
best_daniel
| VIN: | 7U4GE2422SD004568 |
|---|---|
| Year: | 2025 |
| Make: | Nolan Manufacturing |
| Model: | 7x24 Gooseneck Low Deck Equipment Trailer 17K |
| Length: | 24' or 288" |
| Width: | 7' or 84" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 17000 lbs |
| GAWR: | 8000 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | Black |
| Location: | 7062 |
| Stock #: | 04568 |
6" Frame Channel 6" Top Frame 4" Channel Cross Members 12k Drop leg jacks LED Lights 2x8 Pressure Treated Wood Deck