4900 Wendell Blvd.
Wendell, North Carolina 27591

(919) 899-7999
best_daniel
| VIN: | 7U4BU0812SD005240 |
|---|---|
| Year: | 2025 |
| Make: | Nolan Manufacturing |
| Model: | 5x8 Single Axle Utility Trailer 2' Mesh |
| Length: | 8' or 96" |
| Width: | 5' or 60" |
| Axles: | 1 |
| GVWR: | 2990 lbs |
| GAWR: | 2990 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | BLACK |
| Location: | 7062 |
| Stock #: | 05240 |
2x3 Angle Frame 4" Tongue Channel 2x2 Top Rail Tubing 2x2 Angle Cross Members 15" Tires LED Lights 2x8 Pressure Treated Wood Deck 3500lb axle 48" Gate 24" mesh sidewalls