4900 Wendell Blvd.
Wendell, North Carolina 27591

(919) 899-7999
best_daniel
| VIN: | 1DGDP0828RM066312 |
|---|---|
| Year: | 2024 |
| Make: | Doolittle Trailer |
| Model: | 5x8 Low Pro Master Dump |
| Length: | 8' or 96" |
| Width: | 5' or 60" |
| Axles: | 2 |
| GVWR: | 7000 lbs |
| GAWR: | 3500 lbs |
| Condition: | New |
| Color: | Black |
| Location: | 7062 |
| Stock #: | 66312 |
Single 7k axle Stake Pockets Rub Rail EZ Steps 5k Jack 3 Way Hydraulic Pump Interstate Battery Wireless Remote Auto Latch Coupler 10 AMP Charging System 5 Year Warranty Tarp Included